Τα ματς της Τρίτης - Τι δείχνει η τηλεόραση

Πρώτη καταχώρηση: Τρίτη, 27 Ιουλίου 2021, 00:02
Τα ματς της Τρίτης - Τι δείχνει η τηλεόραση

Η αγωνιστική δράση στους Ολυμπιακούς Αγώνες του Τόκιο ξεχωρίζει στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας, με την Μαρία Σάκκαρη, τον Στέφανο Τσιτσιπα, τον Παναγιώτη Γκιώνη και την εθνική ομάδα πόλο να συνεχίζουν την προσπάθειά τους στη διοργάνωση.

Αναλυτικά όλες οι επιλογές:

00:30 ΕΡΤ2, Eurosport 1 Τρίαθλο γυναικών

03:00 ΕΡΤ1 Μπιτς βόλεϊ

03:00 ΕΡΤ2 Ρωσία-Αργεντινή βόλεϊ γυναικών

03:00 ΕΡΤ3 Ιαπωνία-Μαυροβούνιο χάντμπολ γυναικών

04:00 ΕΡΤ2 Παναγιώτης Γκιώνης - Τζεούνγκ Γιουκ Σικ (Ν. Κορέα) - 3ος γύρος πινγκ πονγκ

04:00 ΕΡΤ SPORTS Πινγκ Πόνγκ 3ος γύρος ανδρών-γυναικών

04:00 Eurosport 2 Σέρφινγκ

04:30 ΕΡΤ2 Σκοποβολή 10μ αεροβόλο πιστόλι μεικτό ομαδικό τελικός

04:30 ΕΡΤ3, Eurosport 1 Κολύμβηση 4η ημέρα

05:00 ΕΡΤ1 Στέφανος Τσιτσιπάς - Φράνσις Τιαφόε δεύτερος γύρος τένις

05:00 ΕΡΤ2 Αλέξης Ντανατσίδης – 81κ. τζούντο

05:00 ΕΡΤ SPORTS 2 Τένις 2ος γύρος ανδρών – 3ος γύρος γυναικών

06:20 ΕΡΤ3 Τένις 2ος γύρος ανδρών – 3ος γύρος γυναικών

06:30 Eurosport 1 Άρση Βαρών

08:00 Eurosport 1 Κανόε - Σλάλομ

08:30 ΕΡΤ2 Πινγκ Πόνγκ 3ος γύρος ανδρών-γυναικών

09:00 ΕΡΤ1 Μαρία Σάκκαρη - Αλίνα Σβιτόλινα τρίτος γύρος τένις

09:00 Eurosport 2 Mountain Bike

09:15 ΕΡΤ2, Eurosport 1 Καταδύσεις 10μ. γυναικών

09:30 ΕΡΤ3 Ιταλία – Ελλάδα πόλο ανδρών

10:00 ΕΡΤ2 Άρση Βαρών -59κ. Γυναικών

10:00 Eurosport 1 Κανόε - Σλάλομ

10:45 ΕΡΤ3 Ιταλία-Τουρκία βόλεϊ γυναικών

11:00 Eurosport 2 3 on 3 μπάσκετ

11:00 ΕΡΤ2 Τζούντο -63 (Γ) / -81 (Α) Ρεπεσάζ-Ημιτελικοί-Τελικοί

12:00 Eurosport 1 Πυγμαχία

12:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 Generali Open

12:20 ΕΡΤ3 Μπάσκετ 3Χ3

13:00 ΕΡΤ3 Κολύμβηση 4η ημέρα

13:16 ΕΡΤ3 Απόστολος Χρήστου - 100μ. ελεύθερο κολύμβησης

13:30 ΕΡΤ SPORTS Πινγκ Πονγκ Φάση των 16 ανδρών-γυναικών

13:45 ΕΡΤ2, Eurosport 1 Ενόργανη γυμναστική

14:00 ΕΡΤ Sports 2 Άρση Βαρών 64κ. Γυναικών

14:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 Generali Open

14:21 ΕΡΤ3 Δημήτρης Μάρκος – 800μ. ελεύθερο κολύμβησης

14:30 Eurosport 2 3 on 3 μπάσκετ

15:30 ΕΡΤ3 Πουέρτο Ρίκο-Κίνα μπάσκετ γυναικών

16:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 Generali Open

18:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 Generali Open

20:00 novasports.gr Ατρόμητος – Λεβάντε Φιλικός Αγώνας

*Με μαυρισμένο χρώμα οι ελληνικές συμμετοχές της ημέρας, στις ώρες που έχουν ανακοινωθεί από την ελληνική ολυμπιακή επιτροπή (ΕΟΕ). Σε περίπτωση ενδεχόμενων αλλαγών θα ενημερωθείτε από την ιστοσελίδα μας...

Τελευταία ενημέρωση: Τρίτη, 27 Ιουλίου 2021, 00:03