Ο Ατρόμητος επικράτησε 1-0 του ΟΦΗ, σε φιλικό αγώνα που διεξήχθη στο Δημοτικό Γήπεδο Περιστερίου. Οι δύο ομάδες είχαν από ένα ημίχρονο, με τους Κρήτες να μην αξιοποιούν την υπεροχή τους στο α΄ μέρος, καθώς σπατάλησαν αρκετές ευκαιρίες, και τους «κυανόλευκους» να είναι καλύτεροι στο δεύτερο ημίχρονο και να παίρνουν τελικά τη νίκη, χάρη σε γκολ του Γούτα με κεφαλιά στο 60΄.

Ατρόμητος (Νταμίρ Κάναντι): Γιαννιώτης, Γούτας, Ρισβάνης, Γκαλβάο, Σάλομον, Μπουσούλατζιτς, Γκάλο, Τομάσεβιτς, Ραμπέγιο, Μανούσος, Μουνίθ.

Αγωνίστηκαν επίσης οι Κιβρακίδης, Γιακουμάκης, Ούμπιντες, Κωτσόπουλος, Θεοδωράκης, Στρούγγης, Νταβιώτης, Αγκάγεφ, Νάτσος.

ΟΦΗ (Γιώργος Σίμος): Σωτηρίου, Κοροβέσης, Γιαννούλης, Διαμαντής, Μαρινάκης, Σακόρ, Στάικος, Βαζ, Γρίβας, Σαρντινέρο, Γαργκαλατζίδης.

Έπαιξαν επίσης οι Βάτερμαν, Βούρος, Φιγκεϊρέδο, Ναμπί, Βάις, Σουρνάκης, Νοικοκυράκης, Σελίμοβιτς, Νέιρα, Βαφέας, Μίγγος.