Τα ματς της Κυριακής - Τι δείχνει η τηλεόραση

Πρώτη καταχώρηση: Σάββατο, 25 Σεπτεμβρίου 2021, 23:18
Τα ματς της Κυριακής - Τι δείχνει η τηλεόραση

Τα παιχνίδια της 4ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Super League με κορυφαίο το ντέρμπι ανάμεσα στον ΠΑΟΚ και την ΑΕΚ, ο τελικός της Μαρίας Σάκκαρη με την Ανέτ Κονταβέιτ στο Ostrava Open, το Grand Prix της Formula 1 στη Ρωσία και τα ματς από τα κορυφαία πρωταθλήματα ποδοσφαίρου της Ευρώπης ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.

Αναλυτικά οι επιλογές:

00:05 Eurosport 1 Global Champions Tour Ιππασία

05:00 COSMOTE SPORT 7 HD UFC 266 2021 Αλεξάντερ Βολκανόφσκι - Μπράιαν Ορτέγκα

09:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 3 2021 Σότσι, Ρωσία - 3ος αγώνας

11:15 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 2 2021 Σότσι, Ρωσία - 3ος αγώνας

11:20 Eurosport 1 Γύρος της Φλάνδρας Ποδηλασία

11:30 COSMOTE SPORT 8 HD ATP 250 2021 Astana Open Τένις

13:30 COSMOTE SPORT 4 HD Ρεάλ Μπέτις – Μανρέσα ACB Liga Endesa Μπάσκετ

13:30 COSMOTE SPORT 2 HD Γιουβέντους – Σαμπντόρια Serie A Ποδόσφαιρο

14:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ντιναμό Μόσχας - Ρουμπίν Καζάν Ρωσικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

14:00 COSMOTE SPORT 1 HD Σεντ Μίρεν – Αμπερντίν Scottish Premiership Ποδόσφαιρο

14:00 Novasports 5HD Μπορντό – Ρεν Ligue 1 Ποδόσφαιρο

14:00 Eurosport 2 Motocross Εθνών Μηχανοκίνητα 

14:30 Novasports 4HD Ουνιόν Σ. Ζιλουάζ – Αντβέρπ Βελγικό πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

14:30 Novasports 3HD Ντιναμό Δρέσδης - Βέρντερ Βρέμης Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο

14:55 ΕΡΤ2-COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 2021 - Grand Prix Ρωσίας Αγώνας

15:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μαρία Σάκκαρη-Ανέτ Κονταβάιτ Τελικός Ostrava Open Τένις

15:00 Novasports 1HD Μαγιόρκα – Οσασούνα La Liga Ποδόσφαιρο

15:30 Eurosport 2 Motocross Εθνών Μηχανοκίνητα

16:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ουντινέζε – Φιορεντίνα Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 8 HD Σασουόλο – Σαλερνιτάνα Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 7 HD Έμπολι – Μπολόνια Serie A Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 3 HD Σαουθάμπτον – Γουλβς Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Παναθηναϊκός - Βόλος ΝΠΣ Super League Ποδόσφαιρο

16:00 Novasports Prime Αστέρας Τρίπολης – Ολυμπιακός Super League Ποδόσφαιρο

16:30 ΕΡΤ3 Λαύριο-ΑΕΚ Μικρός τελικός Super Cup Μπάσκετ

16:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 250 2021 Moselle Open Τένις

16:30 Novasports 3HD Μπόχουμ – Στουτγάρδη Bundesliga Ποδόσφαιρο

17:00 Eurosport 2 Motocross Εθνών Μηχανοκίνητα

17:15 Novasports 1HD Μπαρτσελόνα – Λεβάντε La Liga Ποδόσφαιρο

18:00 Novasports 2HD Κλερμόν – Μονακό Ligue 1 Ποδόσφαιρο

18:15 COSMOTE SPORT 1 HD Λαμία – Παναιτωλικός Super League Ποδόσφαιρο

18:30 COSMOTE SPORT 3 HD Άρσεναλ – Τότεναμ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο

18:30 Eurosport 2 Superbike Ισπανία Μηχανοκίνητα

18:30 Novasports 3HD Φράιμπουργκ – Αουγκσμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 9 HD Κρασνοντάρ – Σότσι Ρωσικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Λάτσιο – Ρόμα Serie A Ποδόσφαιρο

19:00 Eurosport 1 Laver Cup Τένις

19:30 Novasports Start Ράγιο Βαγιεκάνο – Κάντιθ La Liga Ποδόσφαιρο

19:30 Novasports 1HD Ρεάλ Σοσιεδάδ – Ελτσε La Liga Ποδόσφαιρο 

20:00 COSMOTE SPORT 8 HD Σάντα Κλάρα – Μπράγκα Liga Portugal Ποδόσφαιρο

20:15 COSMOTE SPORT 7 HD Νταρουσάφακα – Φενέρμπαχτσε Τουρκικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο

20:30 Novasports Prime ΠΑΟΚ – ΑΕΚ Super League Ποδόσφαιρο

21:00 COSMOTE SPORT 4 HD Ρεάλ Μαδρίτης – Ομπραντόιρο ACB Liga Endesa Μπάσκετ

21:00 ΕΡΤ3 Παναθηναϊκός-Προμηθέας Τελικός Super Cup Μπάσκετ

21:00 Eurosport 1 Laver Cup Τένις

21:30 Novasports Start Τερνάνα – ΣΠΑΛ Serie B Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Νάπολι – Κάλιαρι Serie A Ποδόσφαιρο

21:45 Novasports 5HD Τρέντο - Βίρτους Μπολόνια Lega Basket Serie A Μπάσκετ

21:45 Novasports 2HD Μαρσέιγ – Λανς Ligue 1 Ποδόσφαιρο

22:00 COSMOTE SPORT 9 HD Σιάτλ Στορμ - Φοίνιξ Μέρκιουρι WNBA 2021 Playoffs Μπάσκετ

22:00 Eurosport 2 Ολυμπιακό Τόξο Τοξοβολία

22:00 Novasports 1HD Ρεάλ Μπέτις – Χετάφε La Liga Ποδόσφαιρο

23:00 Eurosport 1 Laver Cup Τένις 

Τελευταία ενημέρωση: Σάββατο, 25 Σεπτεμβρίου 2021, 23:18