Τα σημεία δωρεάν ελέγxου Covid-19 από τον ΕΟΔΥ, την Παρασκευή, 22 Οκτωβρίου

Πρώτη καταχώρηση: Πέμπτη, 21 Οκτωβρίου 2021, 16:05
Τα σημεία δωρεάν ελέγxου Covid-19 από τον ΕΟΔΥ, την Παρασκευή, 22 Οκτωβρίου

Τα σημεία δωρεάν ελέγxου Covid-19 από τον ΕΟΔΥ:

   1. Δ. Αμαρουσίου, Πλατεία Ευτέρπης (ΗΣΑΠ), 09:00-15:00

   2. Δ. Πειραιά, Πλατεία Κανάρη, Πασαλιμάνι, 09:30-15:00

   3. Δ. Αλίμου, Καλαμακίου και Ποσειδώνος (δημοτικό parking στο ύψος της πεζογέφυρας), 09:30-15:00

   4. Δ. Διονύσου, Ηρώων Πολυτεχνείου και Κοιμήσεως Θεοτόκου, Άγιος Στέφανος, 09:00-15:00

   5. Δ. Ιλίου, Αίαντος και Χρυσηίδος, Ίλιον, 09:00-15:00

   6. Δ. Χαϊδαρίου, Δημαρχείο, Στρ. Καραϊσκάκη 138 & Επαύλεως, Χαϊδάρι, 09:00-15:00

   7. Δ. Ελευσίνας, Κεντρική Πλατεία Ελευσίνας, Πλατεία Ηρώων, 09:30-15:00

   8. Δ. Μοσχάτου, Πλατεία Ηρώων, απέναντι από το Δημαρχείο, 09:00-15:00

   9. Νότια Πύλη ΔΕΘ, (είσοδος από Λεωφ. Στρατού με Αγγελάκη), 08:30-20:30.

   10. Δ. Πυλαίας, ΚΑΠΗ Πανοράματος, Αγ. Γεωργίου 4, 09:30-15:00.

   11. Δ. Καλαμαριάς, εντός δημοτικού θεάτρου, οδός Χηλής και Τριπόλεως 12, 09:30-15:00.

   12. Δ. Θέρμης, ΚΑΠΗ Θέρμης, Ιασωνίδου 19, 09:30-15:00.

   13. Δ. Κορδελιού-Ευόσμου, ισόγειο δημαρχείου Ευόσμου, Π. Μελά 24, 09:30-15:00.

   14. Δ. Αμπελοκήπων-Μενεμένης, ΚΑΠΗ Μενεμένης, Ελ. Αλεξίου 9, 09:00-15:00

   15. Δ. Δέλτα, ΚΑΠΗ Διαβατών, Παν. Σπύρου 2, 09:00-14:30

   16. Δ. Ωραιοκάστρου, Α ΚΑΠΗ Ωραιοκάστρου, Τραπεζούντος 31, 09:30-15:00

   17. Θεσσαλονίκη, Κοινωνικό Ιατρείο Ιεράς Μητροπόλεως Νεαπόλεως και Σταυρουπόλεως, Λαγκαδά 53, 09:00-15:00.

   18. Άνω Πόλη, 7ο Παράρτημα ΚΑΠΗ Θεσσαλονίκης, Ακροπόλεως 14, 09:00-15:00

   19. Κάτω Τούμπα, 8ο Παράρτημα  ΚΑΠΗ Θεσσαλονίκης, Αρτάκης 9, 09:00-15:00.

   20. Τριανδρία, 14ο Παράρτημα  ΚΑΠΗ Θεσσαλονίκης, Ηρώων 4, 09:00-15:00.

   21. Χαριλάου, 6ο Παράρτημα  ΚΑΠΗ Θεσσαλονίκης, Νούκα Στέφανου 10, 09:00-15:00

   22. Ιατρείο ΕΟΔΥ στην Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας, Βασιλίσσης Όλγας 198, στον προαύλιο χώρο της περιφέρειας, 09:30-15:00.

   23. Ιατρείο ΕΟΔΥ στη ΔΕΘ, είσοδος από Πύλη Εμπορίου στην Εγνατία, 08:30-15:30.

   24. Αιτωλοακαρνανία, ΚΑΠΗ Αγρινίου, οδός Παπαφλέσσα 5, Αγρίνιο, 08:30-11:30

   25. Αιτωλοακαρνανία, Παλιά Λαχαναγορά, οδός Αδαμαντίου Κοραή, Αγρίνιο 08:30-13:30

   26. Αιτωλοακαρνανία, ΚΑΠΗ Μεσολογγίου, 08:30-14:30

   27. Αιτωλοακαρνανία, Ναύπακτος, Κοινοτικό Ίδρυμα Τσώνη, 09:00-14:00

   28. Άνδρος, ΚΥ Άνδρου, 09:00-17:00

   29. Άνδρος, Μπατσί, 09:00

   30. Αργολίδα, Αίθουσα Δανάη-Στρατώνες Καποδίστρια, Άργος, 09:00-15:00

   31. Αργολίδα, Κέντρο Νεότητας, Ναύπλιο, 09:00-15:00

   32. Αργολίδα, Προαύλιος χώρος Ι.Ν. Αγίου Ιωάννη του Ελεήμονος, Λυγουριό, 10:30-14:30

   33. Αρκαδία, Πλατεία Αγίου Βασιλείου, Τρίπολη 09:00-14:00

   34. Αρκαδία, Παναρκαδικό Νοσοκομείο, Τρίπολη, 08:00-13:00

   35. Αρκαδία, Δήμητρα (πλατεία) 09:30-10:30

   36. Αρκαδία, Κοντοβάζαινα (πλατεία), 11:00-12:00

   37. Αρκαδία, Βούτσι (πλατεία), 12:30-13:30

   38. Αρκαδία, Λάδωνας (εργοστάσιο ΔΕΗ), 14:00-13:00

   39. Άρτα, Δημαρχείο Άρτας, 08:00-14:30

   40. Αχαΐα, Πάτρα, Εμπορικό και Βιομηχανικό Επιμελητήριο, Ρήγα Φεραίου 58, 08:30-20:30

   41. Αχαΐα, Πάτρα, πλατεία Αγίας Σοφίας, πλησίον Ιερού Ναού, 09:00-14:30

   42. Αχαΐα, Αίγιο, Κέντρο Υγείας Αιγίου, οίκημα Μάνας και Παιδί, Κλεισούρας 1, 09:00-15:00

   43. Αχαΐα, Κάτω Αχαΐα, αίθουσα εκδηλώσεων Μελίνα Μερκούρη, 09:00-16:00

   44. Βοιωτία, Ακραίφνιο, Περιφερειακό Ιατρείο 09:00-12:00

   45. Βοιωτία, Κέντρο Υγείας Θήβας 09:00-15:00

   46. Βοιωτία, Παλαιό Δημαρχείο Λιβαδειάς 09:00-14:00

   47. Γρεβενά, Εξεταστήριο Θ. Ζιάκα 23, 08:30-15:30

   48. Γρεβενά, Δημαρχείο Γρεβενών, 08:30-15:00

   49. Δράμα, Κέντρο Ενημέρωσης Δράμας, πλατεία Ελευθερίας, 08:00-14.00

   50. Δράμα, Κοινότητα Καλή Βρύση, 09:00-13:30

   51. Έβρος, Φουαγιέ Δημοτικό Θέατρο Αλεξανδρούπολης, Λ. Δημοκρατίας 306, 08:00-16:00

   52. Έβρος, Νομαρχείο Αλεξανδρούπολης, Σουλίου 2, 09:00-14:00

   53. Έβρος, Κέντρο Υγείας Σουφλίου, 09:30-13:30

   54. Έβρος, Κ.Υ. Ορεστιάδας, Ευριπίδου Ζίγκμπουργκ 10, 08:00-16.00

   55. Έβρος, Λιμάνι Καμαριώτισσας, Σαμοθράκη, 08:00-15:00

   56. Εύβοια, Παλαιά Γέφυρα Χαλκίδας, Χαλκίδα, 09:00-15:00

   57. Εύβοια, Λουτρά Αιδηψού, Λιμένας, Αίθουσα ΟΛΝΕ, 08:00-14:00

   58. Ευρυτανία, ΚΑΠΗ Καρπενησίου, Ψαρών 2, 08:00-13:00

   59. Ζάκυνθος, Κέντρο Υγείας (Πρώην ΙΚΑ), 09:00-15:00

   60. Ζάκυνθος, Πλατεία Σολωμού, 11:00-13:00

   61. Ηλεία, Αμαλιάδα, Δημαρχείο, 09:00-14:30

   62. Ηλεία, Κρέστενα, Αίθουσα ΚΑΠΗ, 09:00-14:30

   63. Ηλεία, Πύργος, Αποστολική Διακονία - πλατεία Σάκη Καράγιωργα, 09:00-17:00

   64. Ημαθία, ΚΑΠΗ Αλεξάνδρειας, Πλατεία Σιδηροδρομικού Σταθμού, 09:00-15:00

   65. Ημαθία, ΚΑΠΗ Βέροιας, Μαυρομιχάλη 14, 08:30-15:00

   66. Ημαθία, ΚΑΠΗ Νάουσας, Σωφρονίου 25, 09:00-15:00

   67. Ηράκλειο, Πλατεία Αγίας Αικατερίνης, 09:00-15:00

   68. Ηράκλειο, Πλατεία Ελευθερίας, 09:00-15:00

   69. Ηράκλειο, ISOBOX - Προαύλιος Χώρος 7ης ΥΠΕ, 09:00-15:00

   70. Ηράκλειο, Γαρίπα, Δ. Μινώα Πεδιάδος, 09:00-10:30

   71. Ηράκλειο, Δραπέτι, Δ. Μινώα Πεδιάδος, 10:30-11:30

   72. Ηράκλειο, Πάρτιρα, Δ. Μινώα Πεδιάδος, 11:30-12:30

   73. Ηράκλειο, Καλό Χωριό, Δ. Μινώα Πεδιάδος, 13:00-14:00

   74. Ηράκλειο, Γάσι, Δ. Μινώα Πεδιάδος, 10:00-11:00

   75. Ηράκλειο, Άνω Πούλια, Δ. Μινώα Πεδιάδος, 11:00-12:00

   76. Ηράκλειο, Κάτω Πούλια, Δ. Μινώα Πεδιάδος, 12:00-13:00

   77. Ηράκλειο, Λευκοχώρι, Δ. Μινώα Πεδιάδος, 13:00-14:00

   78. Θάσος, Κ.Υ. Πρίνου, 08:00-14:00

   79. Θεσπρωτία, Ηγουμενίτσα, Πολιτιστικό Κέντρο Πάνθεον, 09:00-17:00

   80. Θεσπρωτία, Σύβοτα, 10:00-14:00

   81. Θεσπρωτία, Παραμυθιά, 10:00-14:00

   82. Ικαρία, Κ.Υ. Ευδήλου, 09:00-16:00

   83. Ιωάννινα, Περιφέρεια Ηπείρου, 09:00-14:00

   84. Ιωάννινα, Περιφέρεια Ηπείρου, 09:00-17:00

   85. Ιωάννινα, Παρακάλαμος (ΚΔΑΠ), 11:00-13:0

   86. Καβάλα, Κ.Υ. Χρυσούπολης, 08:30-15:00

   87. Καβάλα, Νομαρχία Καβάλας, 09:00-15:00

   88. Κάλυμνος, Κεντρικός Λιμένας, 09:00-17:00

   89. Καρδίτσα, Κεντρική Πλατεία Καρδίτσας (Πλατεία ελευθερίας), 08:00-16:00

   90. Καρδίτσα, Πλατεία Αγίας Παρασκευής, Τέρμα Σαρανταπόρου, 08:00-14:00

   91. Καρδίτσα, Κεντρική Πλατεία Παλαμά, Ηρ. Πολυτεχνείου 12, 08:00-11:00

   92. Καρδίτσα, Τ.Κ. Φύλλου Δήμου Παλαμά, Κοινοτικό Γραφείο, 11:00-14:00

   93. Καρδίτσα, Τ.Κ. Μορφοβουνίου Δήμου Λίμνης Πλαστήρα, Δημαρχείο Μορφοβουνίου, 08:30-09:30

   94. Καρδίτσα, Τ.Κ. Μορφοβουνίου Δήμου Λίμνης Πλαστήρα, Πολιτιστικό Κέντρο, 09:30-11:00

   95. Καστοριά, Κ.Υ. Καστοριάς, Καπετάν Κώττα 2, 08:30-15:30

   96. Καστοριά, Άργος Ορεστικόν, 09:30-11:30

   97. Κέρκυρα, Δημοτικό Θέατρο Κέρκυρας, Μαντζάρου 5, 09:00-17:00

   98. Κέρκυρα, Ιατροχειρουργική Εταιρεία Κέρκυρας, Σκαραμαγκά 4, 09:00-14:00

   99. Κεφαλληνία, Αργοστόλι, Πλατεία Βαλλιάνου, 08:00-16:00

   100. Κιλκίς, ΚΑΠΗ Κιλκίς, Καπέτα Γεωργίου 26, 09:00-17:00

   101. Κιλκίς, Πλαγιά, Πολιτιστικός Σύλλογος, 09:00-11:00

   102. Κιλκίς, Κορομηλιά, Πολιτιστικός Σύλλογος, 12:00-14:00

   103. Κοζάνη, Πνευματικό Κέντρο Πτολεμαΐδας, Περγάμου 62, 08:00-14:00

   104. Κοζάνη, Κέντρο Υγείας Κοζάνης, Αριστοφάνους 5Α, 08:15-15:30

   105. Κόρινθος, Δημοτικό Θέατρο Κορίνθου, Δαμασκηνού 57, Πλησίον Πανεπιστημίου, 08:30-13:00

   106. Κόρινθος, ΚΑΠΗ Ξυλοκάστρου, Αντιπτεράρχου Δέδε Βλάση, 09:30-13:30

   107. Κως, οδός Υγείας, παιδική χαρά Πασσανικολάκη, 08:30-15:00

   108. Λακωνία, Κοινωνικό Φαρμακείο Σπάρτης, Ευαγγελιστρίας 89, 08:30-15:30

   109. Λακωνία, Δήμος Ευρώτα, Κοινοτικό Γραφείο Γλυκόβρυσης, 09:30

   110. Λακωνία, Κ.Υ Αρεόπολης 08:00-16:00

   111. Λάρισα, Κεντρική Πλατεία/Μπροστά στο Δημαρχείο, 08:00-16:00

   112. Λάρισα, Πλατεία ΟΣΕ, 08:00-16:00

   113. Λάρισα, Δημοτικό Ωδείο / Αίθριο 08:00-16:00

   114. Λάρισα, ΚΤΕΛ 08:00-15:00

   115. Λάρισα, Πλατεία Αγιάς/Δίπλα από τα γραφεία του Κυνηγετικού Συλλόγου 09:00-15:00

   116. Λάρισα, Θεοδωρακοπούλου και Καΐρι - Στέκι Ηλικιωμένων 08:00-16:00

   117. Λάρισα, Κέντρο Υγείας Φαρσάλων 09:00-12:00

   118. Λασίθι, Παλιό Δημαρχείο Αγίου Νικολάου, 09:00-17:00

   119. Λασίθι, Δημαρχείο Ιεράπετρας, 10:00-14:00

   120. Λέρος, Δημοτικό Κτίριο ΔΟΝΑ, 09:00-15:00

   121. Λέσβος, Κέντρο Υγείας Μυτιλήνης, 08:30-15:45

   122. Λέσβος, Αρχή Αγοράς - Ερμού, 10:00-14:00

   123. Λευκάδα, ΚΑΠΗ, Σκιαδαρέση 3, 08:00-15:30

   124. Λήμνος, Παλαιό θυρωρείο - Νοσοκομείο Λήμνου, Ηφαίστου 1, 08:45-14:45

   125. Μαγνησία, ΚΑΠΗ Αγ. Βασιλείου Δήμου Βόλου, Τριανταφυλλίδη & Χατζηαργύρη 08:00-16:00

   126. Μαγνησία, Βελεστίνο, έναντι Γηπέδου 08:30-13:30

   127. Μαγνησία, Αλμυρός, Αγ. Τρύφωνος 2, (έναντι Κ. Υγείας) 08:30-13:30

   128. Μαγνησία, Πανθεσσαλικό Στάδιο Βόλου 08:00-14:00

   129. Μεσσηνία, Καλαμάτα - Αίθουσα «Αλέξ. Κουμουνδούρος», 08:30-15:30.

   130. Μεσσηνία, Κυπαρισσία, Isobox Νοσοκομείου, 09:30-14:30.

   131. Μεσσηνία, Καρδαμύλη, Παλιό Δημοτικό Σχολείο, 09:00-13:00.

   132. Μεσσηνία, Πύλος, Isobox Κέντρου Υγείας. 09:30-14:30

   133. Μεσσηνία, Μεσσήνη, Αίθουσα ΚΑΠΗ Δήμου. 08:30-15:00

   134. Νάξος, Εκκλησία Αγ. Νικοδήμου, Χώρα, 7:30-14:30

   135. Ξάνθη, Κέντρο Υγείας Ξάνθης, ISOBOX, Ανδρέα Δημητρίου 1, 08:30-14:30

   136. Πάρος, Πλατεία Νάουσας, 09:00-15:00

   137. Πάτμος, Σκάλα, Πνευματικό Κέντρο, Πάτμιον, 08:00-16:00

   138. Πέλλα, Δημαρχείο Γιαννιτσών, Χατζηδημητρίου και Εθνικής Αντιστάσεως, 08:00-16:00

   139. Πέλλα, Δημαρχείο Σκύδρας, Εθνικής Αντιστάσεως 20, 10:00-14:30

   140. Πιερία, Drive Through Ανδρομάχη, Κατερίνη, 08:00-14:30

   141. Πρέβεζα, Αίθουσα Λιμενικού Ταμείου, Ελ. Βενιζέλου 20, 09:00-17:00

   142. Ρέθυμνο, Αίθουσα Εκδηλώσεων Ι.Ν. Αγ. Κωνσταντίνου, Ηγ. Γαβριήλ,09:00-14:00

   143. Ρέθυμνο, Αίθουσα Πνευματικού Κέντρου Ι.Ν. Αγ. Γεωργίου, Καλλιθέα, 09:00-14:00

   144. Ροδόπη, Δημοτικό κτίριο Βενιζέλου, Βενιζέλου 51, Κομοτηνή, 09:00-14:00

   145. Ροδόπη, Κομοτηνή, Γενική Διεύθυνση Δημόσιας Υγείας, Υψηλάντου και Συμεωνίδη, 10:00-15:00

   146. Ροδόπη, οδός Βασιλείου Κουτουμάνη, Σάπες, 09:00-14:00

   147. Ρόδος, Πλατεία Παραδεισίου, 09:00-15:00

   148. Ρόδος, Παλαιό νοσοκομείο Ρόδου, Παπαλουκά 5-8, 08:30-15:30

   149. Σάμος, Isobox Κέντρου Υγείας Καρλοβάσου, 08:00-14:00

   150. Σάμος, Isobox Γ. Νοσοκομείου Σάμου, 08:30-14:00

   151. Σάμος, Πλατεία Πυθαγόρα, 09:30-13:00

   152. Σέρρες, Σέρρες, Κ.Υ. Σερρών, 08:30-14:30

   153. Σκιάθος, Λιμένας Σκιάθου, 08:00-14:30

   154. Σύρος, Ερμούπολη, Αθλητικό κέντρο Δ. Βικέλας, 09:00-15:00

   155. Τήνος, Κ.Υ Τήνου, 09:00-17:00

   156. Τρίκαλα, Πλατεία Δεσποτικού, 07:30-13:30

   157. Τρίκαλα, Έ ΚΑΠΗ, 11:00-16:00

   158. Τρίκαλα, Πλατεία Καλαμπάκας, 08:00-12:00

   159. Τρίκαλα, Πλατεία Διάσελο, Φαρκαδόνα, 09:00-10:30

   160. Φθιώτιδα, Πλατεία Ελευθερίας, Λαμία, 09:00-13:00

   161. Φθιώτιδα, Δημοτικό Parking Γαλανέικα, Αλύτρωτων Πατρίδων και Αγίας Παρασκευής

   162. Φλώρινα, Ιατρείο ΕΟΔΥ, Ηπείρου 26, 07:30-14:30

   163. Φλώρινα, Πρώην Κοινοτικό Γραφείο Μελίτης, 08:30-14:30

   164. Φωκίδα, Άμφισσα, Πνευματικό Κέντρο, 08:00-14:00

   165. Φωκίδα, Ιτέα, Κυριακοπούλειο Πολιτιστικό Κέντρο, 09:00-13:00

   166. Χαλκιδική, Νέα Μουδανιά, Πρώην 4ο Νηπιαγωγείο, Παναγίας Κορυφινής και Καλόλιμνου, 08:30-15:30

   167. Χαλκιδική, Δημοτικό Θέατρο Πολυγύρου, 09:00-15:00

   168. Χανιά, Αίθριο Δημαρχείου Χανίων, 09:00-14:30

   169. Χανιά, Πολιτιστικό Κέντρο Ταυρωνίτη, 09:30-14:00

   170. Χίος, Πλατεία Βουνακίου 08:30-14:00

   171. Χίος, Καλαμωτή 10:00-13:00

Τελευταία ενημέρωση: Πέμπτη, 21 Οκτωβρίου 2021, 16:19